Mis on pulber Luxsmile ? 

Luxsmile on ideaalne neile, kes hoolivad üha enam ökoloogilisest toidust ning tervislikust eluviisist.

Ühes Luxsmile purgis on naturaalsete koostisainetega pulber, mis on valmistatud kookospähkli koorest saadud aktiivsöe baasil, seepärast on pulbril ka tumedam värv. Kookose söes sisaldub erakordne hulk kaaliumit, kaltsiumit, magneesiumit ja teisi organismi jaoks kasulikke looduslikke mineraale.


Tootjad mitte ainult ei valmista sütt peeneteralisena, vaid ka küllastavad seda eeterlike õlide, looduslike hapete ja süsinikuga. See lisab keskkonda valgendamiseks. Tänu küllastatud söe omadustele lõhustuvad isegi mitmeaastased pigmendid, mis on sööbinud sügavale hambaemaili.

Peale selle, et pulber valgendab ja poleerib teie hambaid, tugevdab see ka teie igemeid, hävitab suuõõnes olevad jäätmed ja toksiinid, neutraliseerib rasked metallid.

Lisaks eelnevalt nimetatule soodustab pulber Luxsmile tänu enda bentoniitsavi sisaldusele ka hambaemaili remineralisatsiooni.

Veel üks komponentidest – magusa apelsini orgaaniline viljakoor – aitab saada lahti vastupidavast raskesti eemaldatavast kofeiinipigmendist.


Unikaalne koostis on täiendatud ka orgaanilise piparmündiga, mis soodustab infektsiooni tekkimisriski vähendamist ja suuõõnepõletike leevendamist. Käesolev koostisosa tagab seda, et Teie hingeõhk oleks värske, ning et sellel oleks meeldiv lõhn.

Hambavalgenduspulbrit Luxsmile toodetakse väikestes purkides, mida on mugav endaga kaasa võtta, panna käekotti või asetada vannitoa riiulile. Valgendamise protseduur aga näeb välja samamoodi nagu hammaste pesemine, kõik on väga lihtne.

Ühes purgis - 30 gr. pulbrit.

CE- sertifikaat


Lisa ostukorvi12 €
Lisa ostukorvi28 €